Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Hoxha tërheq vëmendjen, fal Namazin me veshje tradicionale

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Të gjithë myslimanët në botë sot kanë kremuar festën e Fiter Bajramit, festë që vjen pas agjërimit të muajit të Ramazanit.

Hëret në mëngjes besimtarët janë mbledhur në sheshe apo xhami për të falur Namazin.

Ajo që ka tërhequr vëmendjen ka qenë një Hoxhë në Drenas, pasi ai e ka falur namazin i veshur me veshje tradicionale, tirqi dhe plis.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img