Hoxha nga Turqia ofendon shqiptarët: Popull pervers. Ja çfarë i bëjnë gruas

Publikuar tek: bota, më 20:09 04-10-2017 Hoxha nga Turqia ofendon shqiptarët: Popull pervers. Ja çfarë i bëjnë gruas

Një Hoxha në Turqi duket se po ofendon shqiptarët në lidhje me sjelljen e tyre mbi gruan dhe vendosjen e traditave mbi fenë islame.

Sipas një videoje të publikuar nga faqja ‘Ortodoks-Albania’, hoxha siç e quajnë ata, shprehet se shqiptarët janë perversë, pasi vendosin traditat e tyre mbi ato islame. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Alarm, zbulohet arsyeja pse po shpërthen iPhone 8
Përleshja e frikshme e një burri me gjarprin gjigand në mes të rrugës »
Article Logic
Execution time: 0.012526035308838
array(1) { ["section"]=> string(79) "hoxha-nga-turqia-ofendon-shqiptaret-popull-pervers-ja-cfare-i-bejne-gruas-94752" }