Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Hoxha: Netflix do nxjerrë dokumentar për grupet e Elbasanit. Si e trafikojnë Çapjat kokainën në Londër, do dali dhe foto e Ramës me ta

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka thënë sot në “Opinion” se kompania e filmave NETFLIX do të nxjerrë së shpejti një dokumentar për grupet e drogës që nisin nga Kolumbia dhe përfundojnë në Elbasan.

Bëhet fjalë për fisin Çapja. Ai tha se ka shumë detaje lidhur me ta, madje u shpreh se në dokumentar do paraqitet edhe fotografia e kryeministrit Edi Rama me ta.

albsig

Hoxha: Një nga kompanitë më të madhe që prodhon filma, NETFILX, ka prodhuar një dokumentar i cili fillon me kartelin e Gjirit në Kolumbi dhe mbaron në Elbasan dhe merret me Çapjat. Do shikosh se si e trafikojnë kokainën në Londër grupet e Elbasanit. Në Elbasan nuk janë dy, janë katër grupe në konflikte me njeri-tjetrin. Ka dhe një grup të pestë që është i tërhequr, është i vjetër sa Çapjat, por është i tërhequr dhe nëse do të hyjë në lojë futet. Te dokumentari do shikosh dhe foton e kryeministrit me Çapjat. Janë pamje që ata që fluturojnë si Alket Islami e marrin kokainën në shpinë dhe e trafikonte përtej kufirit.  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img