Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Hoxha ka një kërkesë për të gjithë burrat: Kryeni sa më shpesh marrëdhënie seksuale me gratë, do fitoni shumë sevape

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Imami nga Prishtina, Fadil Musliu, së fundmi ka folur mbi dashurinë mes çifteve dhe u kërkoi burrave që të kryejnë më shpesh marrëdhënie seksuale me gratë e tyre.

“Jepni dashuri pa kufi grave të juaja sepse është obligim dhe sa herë që bëni marrëdhënie seksuale ju fitoni shumë sevape”, tha ai në emisionin “Kosovë shoë”.

Ndërsa shtoi se çiftet në Kosovë kane edhe kriza te shumta dhe u lut që të jenë më të vendosur në martesat e tyre.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img