Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1.5kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
30 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Hoxha i ndërpret fjalën Ramës, kryeministri lë mikrofonin dhe ulet: Ta respektojmë këtë!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka vizituar qytetin e Krujës, ku ka prezantuar kandidatët për deputetë në këtë zonë.

Gjatë takimit të pasdites me qytetarë të Krujës, kryeministrit ia ka ndërprerë fjalën thirrja e pasdites e Hoxhës nga xhamia e qytetit.

Kryeministri ka lënë mikrofonin dhe është ulur në karrigen e tij, duke pritur deri sa hoxha të mbaronte thirrjen.

“Ta respektojmë këtë”, tha Rama dhe u ul, ndërkohë që pas përfundimit të thirrjes nga hoxha, Rama ka marrë sërish fjalën.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img