Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Horrori në Korçë/ “Ngjituni lart”, gjyshi gjeti dy fëmijët të vdekur në dhomë, fqinjët dëgjuan britmat e 4 dhe 6 vjeçarit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

582877a9f9e266e849b22c1bd5fd9173

Detaje të reja shokuese bëhen të ditura nga ngjarja e ndodhur në qytetin e Korçës ku Naum Toshi, 41 vjeç, ka vrarë dy fëmijët e mitur dhe më pas veten.

Motra e autorit të krimit horror, Lindita Golka ka treguar se ka qenë babai i saj, gjyshi i njërit prej fëmijëve, ai që ka zbuluar vrasjet. “Ngjituni lart”, shkruhej në letrën në derën në katin e parë të shtëpisë, që Toshi kishte ngjitur përpara se t’i merrte jetën fëmijës së tij 4 vjeç dhe fëmijës tjetër 6 vjeç që gruaja e tij, Marsela Toshi, 24 vjeç, e kishte nga martesa e parë.

Naum Toshi kishte pak kohë që ishte kthyer nga Greqia dhe mësohet se sapo ishte ndarë nga bashkëshortja e tij. Gruaja e Naum Toshit, punonte si kamariere në një club nate dhe ishte larguar nga banesa dy muaj më parë pasi kishte një lidhje jashtëmartesore.

Sipas dëshmive, fqinjët kanë dëgjuar britmat e dy vogëlushëve në orët e para të mëngjesit, por mesa duket policia nuk ka marrë asnjë sinjalizim. Nga të tjera dëshmi bëhet e ditur se Marsela ka qenë në banesën ku ndodhi krimi rreth orës 02:00 të mëngjesit të sotëm. Ndonëse jo e konfirmuar, mësohet se 24 vjeçarja ka tentuar të marrë me vete dy fëmijët, por nuk ka arritur. Pak pas largimit të nënës, dyshohet se Naumi ka kryer vrasjet. 

Dy fëmijët kishin të njëjtën nënë, por jo të njëjtin baba, pasi gruaja kishte qënë më parë e martuar.

Për 41 vjeçarin nuk raportohet të ketë patur probleme mendore. 

Lexo edhe: Krim horror në Korçë, babai var dy fëmijët dhe veten (FOTOT NGA VENDNGJARJA)

15322510_10155434503388765_866639097_o.jpg

Screenshot_8.png

*Viktimat Mariglen dhe Vasil

15328218_10208421474676461_1617121808_n.jpg

*Autori Naum Toshi

9769_1419439071608133_1880714528_n.jpg

*Nëna e dy fëmijëve Marsela Toshi

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img