HORROR në kamera, i riu MONSTËR vret të dashurën shtatzënë live; e mbylli në ballkon në temperaturë nën zero, ndërsa shikuesit e paguan që të abuzonte me të

Publikuar tek: bota, më 20:34 03-12-2020 HORROR në kamera, i riu MONSTËR vret të dashurën shtatzënë live; e mbylli në ballkon në temperaturë nën zero, ndërsa shikuesit e paguan që të abuzonte me të Fotomontazh

Një ‘YouTuber’ rus u arrestua pas një transmetimi të drejtpërdrejtë në të cilin vdiq e dashura e tij shtatzënë pasi ai u pagua për ta nënshtruar atë.

I etur nga audienca e tij në internet, Stas Reeflay dyshohet se e detyroi Valentina Grigoryeva të dilte në një ballkon në një mot nën zero gradë celcius duke veshur vetëm të brendshme.

Screenshot_9.jpg

RScreenshot_13.jpgeeflay 30 vjeç, u pagua $ 1,000 (800 £) nga një shikues për të abuzuar me të gjatë transmetimit të tij të drejtpërdrejtë.

 

Valentina, 28 vjeçe e cila ishte në fazat e hershme të shtatzënisë, vdiq nga hipotermia në shtëpinë e saj me qira në fshatin Ivanovka, afër Moskës.

Screenshot_10.jpg

Në pamjet tepër shqetësuese, ai mund të shihet duke e marrë atë përsëri brenda dhe duke u përpjekur ta ringjallë.

Screenshot_11.jpg

Ai dëgjohet duke thënë: “Valya, a je gjallë? Lepurushi im, çfarë ke?

“Valya, Valya, dreqi, dukesh sikur ke vdekur.

“Lepur, hajde… më trego diçka. Po brengosem ... Unë nuk e ndiej rrahjen e zemrës së saj. ”

Ai më pas u tregon shikuesve të tij: "Djema ... Pa puls ... Ajo është e zbehtë. Ajo nuk po merr frymë. ”

Screenshot_12.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Publikohet VIDEO e atentatit MAFIOZ, ja si u vra ‘me bukë në gojë’ shqiptari Ilir Zelka në një lokal në Brazil
»
Article Logic
Execution time: 0.012297868728638
array(1) { ["section"]=> string(155) "horror-ne-kamera-i-riu-monster-vret-te-dashuren-shtatzene-live-e-mbyll-ne-ballkon-ne-temperature-0-ndersa-shikuesit-paguajne-qe-ai-te-abuzonte-me-te-230086" }