Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
93 %
2.6kmh
75 %
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
16 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

Horror në Greqi, gjendet me fytin e prerë 35 vjeçari në arë, dyshohet se është shqiptar

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në Greqi, ku një person është gjetur i vdekur në një fushë në zonën e komunës Kantanos Selinos.

Sipas medieve greke, një burrë rreth 35 vjeç, i cili dyshohet se mund të jetë me origjinë shqiptare, është gjetur i vdekur me prerje në fyt, nga një sharrë elektrike.

Autoritetet po hetojnë vdekjen tragjike t të riut dhe po punojnë për të rënë  në gjurmët e autorit/ve.

Më shumë
spot_img
spot_img