Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

HORROR/ Futbollisti serb i thyen këmbën në fushë ‘yllit’ të Austrisë (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

9786ef035401f7ca68a4f4bd41f5083e

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme gjatë ndeshjes  U-21 mes Serbisë dhe Austrisë për Kampionatin Europian.

Mbrojtësi serb Jovanoviç, ndërhyn në mënyrë të gabuar ndaj futbollistit të Austrisë Hanes Uolf, duke i thyer këmbën këtij të fundit.

Siç shihet nga pamjet futbollisti ka thyer këmbën në mënyrë të tmerrshme. E gjithë skena u regjistrua në minutën e 75-të të ndeshjes.

Hanes Uolf cilësohet si ‘ylli’ i Austrisë, ndërsa pas këtij incidenti do të duhet të presë një kohë të gjatë për debutimin e tij në Bundesligë.

14907428-7151385-image-a-18_1560801428067.jpg

 

 

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img