Tirana
mist
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Die
32 °
Hën
35 °
Mar
37 °
Mër
36 °
Enj
34 °
E diel, 26 Qershor, 2022
spot_img

HOROSKOPI 2017: Çfarë thonë yjet për financat, shëndetin dhe dashurinë tuaj gjatë 2017-ës – Newsbomb.al

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Romanca dhe Jeta Shoqërore e Peshqve

albsig

spring

Jeta juaj shoqërore ka të ngjarë të zgjerohet si kurrë më parë, pasi mundësi të ndryshme shoqërore dhe martese vijnë në rrugën tuaj. Martesa ose një lidhje serioze është në letrat e fatit. Jini të kujdesshëm për të bërë një angazhim, nëse dëshironi një jetë pa komplikime. Ju mund mund të keni një ndjesi të çuditshme sa herë që të mendoni humbjen e lirisë personale. Ka të ngjarë që të përjetojnë disa ndryshime, ndërsa partneri juaj mund të ketë vështirësi të përshtatet me natyrën tuaj shumëdimensionale. Ndërkohë që rrethi juaj shoqëror zgjerohet, ju do të kuptoni se keni të bëni me shtresën elitare dhe njerëz të fuqishëm. Romanca mund të vijë në rrugën tuaj në vendet më të pamundura. Miqtë nuk duhet të ndihen të mënjanuar ndërsa ju i kushtoheni romancës. Kushtojini vëmendjen e duhur për të mbajtur së bashku para dhe prona në rast se vendosni për t’u martuar.

Karriera dhe financat

Ka shumë mundësi që gjatë këtij viti të mos keni shqetësime financiare. Duke qenë se fitimet tuaja mund të mbeten në të njëjtat nivele, ju mund të dëshironi të shkurtoni shpenzimet, në mënyrë që të përballoni inflacionin. Ndryshime të vlerave tuaja në lidhje me karrierën mund t’ju nxisin të kërkoni një status më të lartë apo rritje të pagës. Ju mund të shpëtoni nga identifikimi i vetes me gjëra që ku zotëroni. Mund të kultivoni karrierën tuaj nëpërmjet njohjesh me njerëzit e duhur apo duke e bërë kontaktet e nevojshme. Kontaktet janë çelësi juaj këtë vit. Formula juaj e suksesit ruajtja e statusit dhe prestigjit tuaj, ndërkohë që vazhdoni të gëzoni lirinë personale. Rritja e vetëbesimit është bonus. Një karrierë që përfshin të udhëtime dhe dinamika do të jetë pas derës tuaj. Puna e mërzitshëm rutinë nuk është për ju në vitin 2017.

Çfarë i bën të lumtur Peshqit? Kontributi për një të mirë të përbashkët duke ëndërruar për të ardhmen në jetë.

Shëndeti

Jepini vetes mundësi për të pushuar dhe për t’u larguar nga ndikimet jush. Shëndeti kat të bëjë me anën psikologjike aq sa me anën fizike. Për fat të mirë me lëvizjen e Jupiterit drejt Luanit nga Gushti e tutje për një vit, shëndeti juaj fizik do të përmirësohet në përgjithësi. Çdo sëmundje do të shërohet më shpejt se zakonisht, dhe në qoftë se ju keni asnjë, të rrezatoni energji pozitive.

Peshqit në dashuri

Qëllimi i jetës tuaj është gjetja e shpirtit tuaj binjak, dhe në qoftë se ju thyhen ëndrrat, ju duhet të vazhdoni të kërkoni dashurinë e vërtetë. Pa këtë, jeta nuk ka kuptim. Edhe pse për ju nuk është e vështirë që t’ju bëhet qejfi, përsëri mund të aspironi gjetjen e përsosmërisë tek një tjetër qenie njerëzore. Nëse kjo materializohet, ju shpresoni për lumturi të përjetshme. Virgjëresha, shenja juaj e kundërt e zodiakut, mund të përmbushë pritshmëritë tuaja, por vetëm në qoftë se ju të dy zhvilloni një dialog të veçantë mes njëri-tjetrit. Nëse ju dëshironi përputhje perfekte me partnerin tuaj, provoni me shenjat e tjera të ujit. Ata mund t’ju japin çdo gjë që ju doni nga një partner, edhe pse shumë herë përputhja totale mund të bëhet e mërzitshme.

Ky horoskop është ekskluzivitet i Newsbomb.al ndalohet rreptësisht kopjimi

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img