Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
65 %
0.6kmh
0 %
Mar
16 °
Mër
21 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Hoqi prezervativin gjatë marrëdhënies seksuale me prostitutën, burgoset 35-vjeçari

spot_img

Lajme të ngjashëm

0ece84634a5bf77f3cd3c3117bf64773

Një 35-vjeçar i quajtur Lee Hogben është burgosur për 12 vite, pasi akuzohet për abuzim seksual ndaj një prostitute.

Sipas Daily Mail, 35-vjeçari nga qyteti Bournemouth në Angli, kishte hequr prezervativin gjatë marrëdhënies seksuale me një prostitutë.

Kështu vajza 20 vjeçare shkoi në polici dhe e denoncoi. Sot ajo ka gjetur drejtësi, pasi 35-vjeçari u burgosë për 12 vite. Gjykata e çmoi këtë situatë si një përdhunim me pretendimin se 20-vjeçarja mund të ngelte shtatëzenë ose të merrte ndonjë sëmundje.

Tani 35-vjeçarit do i duhet të kalojë një kohë të gjatë në burg për një gabim trashanik…

58373283_1195203737312988_1285470728006664192_n.png

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img