Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Hoqi dorë për politikën, deputeti shqiptar i merr këngës me motrën (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5db6e400cda8c8eb5e0da8732c444cb6

Deputeti shqiptar në Parlamentin e kosovës Labinot Tahiri hoqi dorë nga muzika për t’i hyrë politikës.

Mirëpo Labinoti ka treguar se pavarësisht karrierës politike, muzika i mbetet gjithmonë në gjak.

Këtë na e ka vërtetuar edhe së fundmi, pasi vetëm pak ditë më parë publikoi një këngë të re të quajtur ‘Faleminderit për ditët e mira’.

Mirëpo ditën e sotme deputeti ka postuar në Instagram një video ku shihet duke kënduar me motrën.

‘Motra ime mysafire në vendlindje, ku ishte musafire te vendi ku quhet Buna Ferizaj! 
Dhe si nje ndarje e dikurshme Gurbeti dhe Vendlidja ndau dhe motrat nga vllezerit edhe sot jetojnë largë në mërgim!

‘Tani, pas 25 viteve hera pare që kënduam sebashku në Ferizaj , derisa mbremjen e kishin Grupi Fisniket!  Malli për gurbetqarët vazhdon të mos shuhet kurrë nga ata që e kanë pêrjetua mërgimin. 
Respekt!  Do të publikojmë edhe video të tjera. Saranda dhe Labi’, shkruan ai krahas videos.

Labi-696x392.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img