Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Die
40 °
Hën
38 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
35 °
E diel, 1 Gusht, 2021

Hoqi dorë nga titujt mbretërorë, Harry “përvesh mëngët” dhe fillon punë të re si të gjithë qytetarët e zakonshëm

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Muajin e kaluar princ Harry hoqi dorë nga titujt mbretërorë dhe së bashku me Meghan dhe djalin e tyre Archien prej kohësh ata po jetojnë në Klaniforni. 

Tani që nuk i përket më Pallatit Mbretëror, Harry ka nisur një punë të re, si shef i ndikimit në kompaninë “Better Up”.

“Ajo që më tërhoqi vëmendjen në BetterUp ishte misioni i kompanisë për të zhbllokuar potencialin tek njerëzit duke kërkuar nevojën për inovacion, ndikim dhe integritet. Unë personalisht kam parë që puna me një trajner të BetterUp ishte e çmuar. Një trajner vërtet i mrekullueshëm, më ka dhënë këshilla të mira dhe një perspektivë të re”-tha Harry për punën e tij.

Çifti shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të dytë. Këto kohët e fundit ka qenë Meghan e cila me deklaratat dhe akuzat e saj kundrejt familjes Mbretërore ka bërë “lëmsh” gjithë rrjetin.

Më shumë

spot_img
spot_img