Tirana
moderate rain
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
82 %
6.2kmh
100 %
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

Hoqi dorë nga politika, Ruçi shfaqet i buzëqeshur në Asamblenë e PS

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i Kuvendin edhe për sot, Gramoz Ruçi ka marrë pjesë në Asamblenë Kombëtare të Partisë Socialiste.

Ai është shfaqur i veshur me një kostum dhe i buzëqeshur teksa hynte në Pallatin e Kongreseve.

Si duket edhe pse Ruçi ka vendosur të heqë dorë nga politika, ai ka marrë pjesë në Asamblenë për të dëgjuar fjalën e kryeministrit Edi Rama, i cili do të prezantojë edhe qeverinë e re “Rama 3”.

Më shumë
spot_img
spot_img