Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
5.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
13 °
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

“Hoqi dorë” nga politika dhe iu rikthye televizonit, Luan Rama: Më ndiqni në mbrëmje, pres kritikat dhe sugjerimet tuaja

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Luan Rama, politikani i majtë që tashmë ka “hequr dorë” nga politika, fton të gjithë shikuesit që ta ndjekin në emisionin e tij. Tashmë ai do të shfaqet dy herë në javë, në mbrëmje, në RTV Ora me një emisionq ë do të drejtojë vetë, duke u rikthyer në profesionin e dikurshëm, gazetarinë.

Shkruan Luan Rama:

Në radiotelevizionin Ora: “DREJT” – EMISIONI IM PËR JU

Prej të hënës më datë 27 shtator e në vijim, çdo të hënë dhe të enjte në ora 21:00, “DREJT” do të jetë emisioni im për ju.

Jeni të mirëpritur jo vetëm të më ndiqni, por ajo që është më e rëndësishme, të bëheni pjesë e emisionit me vërejtjet dhe sugjerimet tuaja, më këshilla dhe pyetje që do të marrin përgjigje drejt nga ekrani prej të ftuarve në emision.

Debat, intervista, informacione, opinione dhe kronika nga realiteti dhe jeta jonë e përditshme, prej zhvillimeve politike e deri tek çdo problem i juaji.

“DREJT” – KOHA IME, ORA JUAJ !

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img