Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

Hoqën dorë nga emisioni? Zbulohet e vërteta mes produksionit dhe vëllezërve Veshaj

Lajme të ngjashëm

Prej ditësh lart e poshtë po qarkullojnë “thashetheme” se Donald Veshaj dhe Romeo Veshaj, kanë hequr dorë prej emisionit që produksioni i “Top Channel” bëri për ta.

Këto dyshime lindër pasi vëllezërit Veshaj fshinë “promon” paralajmëruese të programit nga “Instagrami” i tyre.

Mirëpo, si duket binjakët nuk kanë hequr dorë nga emisioni “Më lër të flas”.

Burimet për Prive kanë konfirmuar se pas pjesëmarrjes në festën e organizuar nga produksioni i “Big Brother VIP”, kanë bërë që të sheshohen deri diku pakënaqësitë që ata mund të kenë pasur me njëri-tjtrin.

Donaldi dhe Romeo kanë vendosur që të mos anulojnë gjithçka dhe me gjasë do të jenë në shtëpinë e tyre të re mediatike ashtu siç ishte paralajmëruar.

Më shumë