Tirana
scattered clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.1kmh
40 %
Pre
26 °
Sht
28 °
Die
22 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

Homazhe në disa qytete shqiptare për 7-vjeçaren që u vra në Himarë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Homazhe janë mbajtur në disa qytete shqiptare për 7-vjeçaren Jonada Avdia, e cila humbi jetën tragjikisht ditën e djeshme në Himarë, pasi u përplas nga skafi i një ish-polici që po kryente manovra buzë detit.

Në kryeqytet, qytetarët kanë ndezur qirinj si dhe kanë vendosur lule te shkallët e kryeministrisë. Edhe në qytetin e Beratit si dhe në plazhin e Potamit, ku humbi jetën vogëlushja që kishte ardhur me pushime me familjen, janë ndezur qirinj.

Mijëra të tjerë kanë shprehur ngushëllimet në rrjetet sociale.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img