Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
32 °
Die
32 °
Hën
31 °
E enjte, 18 Gusht, 2022
spot_img

Holandezët janë ende në Tiranë, Policia njoftohet për sherr te Pedonalja dhe shoqëron tifozin, në xhepa i gjejnë kokainë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një tifoz holandez është arrestuar në kushtet e flagrancës nga Policia e Tiranës dhe akuzohet për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”. 27 vjeçari është kapur në afërsi të Pedonales me kokainë.

“Më datë 26.05.2022, rreth orës 00:10, shërbimet e Policisë kanë marrë njoftim për një konflikt në rrugën “Abdi Toptani”. Pasi kanë shkuar në vendngjarje, shërbimet e Policisë kanë shoqëruar në ambientet e Komisariatit, shtetasin hollandez K. B”, njoftojnë blutë e kryeqytetit.

albsig

Gjatë kontrollit fizik nga shërbimet e Policisë, shtetasit K. B. iu gjet dhe iu sekuestrua në cilësinë e provës materiale një sasi lënde e dyshuar narkotike e llojit kokainë.

Në përfundim të veprimeve u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit K. B. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img