Tirana
scattered clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
75 %
3.1kmh
40 %
Mër
7 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
13 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Shtyhet diskutimi për kornizat e negociatave me Shqipërinë, ishte parashikuar të mbahej sot

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4fe0e6e04aef41be97b516363f27bbd5

Diskutimi për kornizat e negociatave me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut për konferencën e parë ndërqeveritare është shtyrë për ditën e premte.

Mediat raportojnë se diskutimi ishte caktuar për t’u zhvilluar gjatë ditës së sotme, po është shtyrë për dy ditë më vonë.

Kujtojmë se Holanda ka dhënë “kartonin e kuq” për Shqipërinë, duke zbehur kështu shpresat për të bindur vendet europiane për integrimin në BE. Akoma nuk janë bërë të ditura arsyet e shtyrjes së diskutimeve me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img