Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
30 %
4.1kmh
0 %
Hën
2 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Hodhi “mallin” në parkun e fëmijëve sapo pa Policinë, vihet në pranga shqiptari në Itali

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shqiptar është arrestuar në Itali, pasi është kapur me kokainë. Ai e kishte fshehur lëndën narkotike në një kuti syzesh, që e hodhi sapo pa karabinierët.

Shqiptari e hodhi drogën brenda një parku për fëmijë në Fiabilandia, por nuk mundi t’i largohet dot Policisë.

Gjatë tentativës për të shpëtuar ai u dha policëve 155 euro, por plani i tij dështoi. Ai u arrestua dhe tashmë po gjykohet me akuzën e posedimit të drogës.

Më shumë


spot_img

spot_img