Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
2.6kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
4 °
E premte, 21 Janar, 2022

Hodhi bojë mbi Ramën, Policia e Shtetit nis hetimin dhe procedimin për Palokën: E ka sulmuar me një solucion kimik…

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

db626a7a35971df780c4f0c6f9b8b542

Nënkryetari i PD Edi Paloka u përjashtua me 10 ditë nga seanca plenare e Kuvendit për bojën që i hodhi Ramës por përveç kësaj ndaj tij ka nisur edhe një hetim.

Garda e Republikës dhe Policia e Shtetit bën me dije se ka nisur hetimet e menjëhershme për agresionin dhe procedimin penal ndaj Palokës.

“Sot, në sallën e seancave të Kuvendit të Shqipërisë, deputeti Edi Paloka ka sulmuar me një solucion kimik të parapërgatitur Kryeministrin e Shqipërisë, z. Edi Rama.

Garda e Republikës me mbështetjen e strukturave të specializuara të Policisë së Shtetit ka nisur hetimet e menjëhershme për agresionin e kryer në sytë e të gjithëve dhe gjithashtu procedimin penal kundër shtetasit Edi Paloka”, thuhet në deklaratë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img