Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
0kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Historia prekëse / Pas divorcit mësueses i marrin djalin: Fëmija do të vdesë në duar…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Nga martesa Egla ka nje femije. Gjykata ia ka lene në ngarkim femijen asaj, por ish-bashkëshortit dhe ish vjehrra nuk ai lejojnë.

‘Fëmija do të vdesin në duar të sigurta dhe ti nuk ke me e marrë kurrë” tha Egla me lot në sy.

Në këtë emision ajo kishte thirrur avokaten të saj e quajtur Stela pe ti kerkua mbeshtjete deri ne marrjen e djalit.

“Të kam thirrur këtë per te falenderuar. Të lutem mos më braktis qëndro me mua derisa të marrim Argin e vogël” tha Egla.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img