Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
76 %
1kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Historia emocionuese/ Pas divorcit gruaja birëson një djalë dhe një vajzë, ajo që zbulon më pas do iu prekë zemrat

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje aq e bukur dhe e pabesueshme në të njëjtën kohë ka ndodhur për Katie Page, gruan e cila sapo ishte divorcuar nga bashkëshorti dëshironte një ndryshim në jetën e saj.

Për tu ndjerë sa më e plotësuar Katie bleu shtëpi të re, ndryshoi punën e saj dhe filloi të ndihmonte persona të cilët kishin nevojë në spitale.

Dëshirë kjo e Kates për të cilën nuk ja kishte idenë se do ti ndryshonte komplet rrjedhën e jetës së saj.

Ajo u thirr për të ofruar ndihmën e saj në një spital ku trajtoheshin fëmijët të cilët ishin braktisur.

Zemra e saj u tërhoq nga një foshnjë vetëm 4 ditëshe të cilin e kishin braktisur në spital. Kate e mori në shtëpi ku pas 11 muajsh vendosi që ta birësonte plotësisht dhe ti vendoste emrin Grayson.

Pak kohë më pas ajo u njoftua nga spitali se njëjtë si Grayson edhe një vogëlushe tjetër vuante si pasojë e marrjes së tepër të drogës nga nëna në periudhën kur ishte shtatzënë.

Pa hezituar Kate tha menjëherë “PO” duke mos  e ditur që vogëlushja të cilën po birësonte ishte motra biologjike e Grayson.

Mjaftoi byzylyku i të voglës ku në të cilin shënohej emri i nënës së dy fëmijëve që Kate të fillonte të dyshonte dhe të plotësont të gjithë “pazëllin”. Pasi bëri testin e AND-së Grayson dhe e vogla rezultuan vëlla dhe motër.

0 Single mum shocked to find out her adopted children are actually siblings 1
0 Single mum shocked to find out her adopted children are actually siblings
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img