Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
3.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
21 °
Hën
23 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

Historia e dashurisë që theu tabutë, 4 vite nga ndarja e saj Bjordi flet për mungesën e Adelës: E kujtoj shpesh, ka qenë…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Të gjithë e mbajnë mend historinë më të bukur të dashurisë të lindur brenda mureve të “Big Brother”.

Bjordi Mezini dhe Adelajda Xhamani jetuan dashurinë dhe ndjenjat e tyre brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, duke thyer kështu asokohe të gjitha tabutë.

Ata vazhduan lidhjen e tyre edhe për pak vite pas përfundimit të “reality shoë-t”.

Fatkeqësisht, Adela u nda nga jeta në vitin 2017 për shkak të një ataku kardiak.

Së fundmi, Bjordi ka qenë i ftuar në “Natën me Aulonën” ku dhe ka folur më shumë për Adelën duke treguar se nuk e ka harruar dhe e kujton shpesh.

“Unë dhe Adela kishim vite që ishim ndarë kur ndodhi ajo që ndodhi, dhe rrugët tona ishin ndarë, ishim dy njerëz që kishim ndarë një pjesë të mirë të jetës bashkë, ishim shumë të rinj dhe gjërat ndryshojnë, por po normalisht që e kujtoj shpesh, ka qenë shumë e rëndësishme, ishte një vajzë fantastike dhe nuk e mohoj dot”, tha regjisori.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img