Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
54 %
1kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
43 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

“Hiq maskën e pandemisë”, Nard Ndoka “i tërheq veshin” Bashës: Si me shumë sportivitet e ke marrë këtë përballje! Edi Ramës tregoji vendin sot, nesër do të jetë shumë vonë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

bb366904cd375a36e10e29e953e89187

Kryetari i Partisë Demokristiane Nard Ndoka ka kritikuar kryedemokratin Lulzim Basha, pasi në një postim në rrjetet sociale shkruan se kryedemokrati e ka marrë me shumë sportivitet përballjen në 25 prill.

Sipas Ndokës, Basha duhet t;i tregojë vendin Edi Ramës sot, pasi nesër do të jetë shumë vonë. Ndoka thotë se kryeministri ka shembur Kushtetutën dhe ka zhbërë Kodin Zgjedhor, ndërkohë që Basha ende nuk ka hequr “maskën e pandemisë” për të folur fort dhe guximshëm.

“Lulzim Basha duhet t’i tregojë vendin Edi Ramës sot, sepse nesër do të jetë shumë vonë.

Si me shumë sportivitet e ka marrë këtë përballje Lulzim Basha!

Edi Rama shembi Kushtetutën, zhbëri Kodin Zgjedhor, hoqi kandidatët opozitare nga gara, po riorganizon bandat, ka filluar presionin kudo, oligarkët kanë hapur thasët, ndërsa Basha akoma nuk ka hequr “maskën e pandemisë” për të folur fort, qartë dhe guximshëm! Qytetarët kërkojnë ndryshimin, rrotacioni është i sigurtë, Basha duhet t’i tregojë vendin Edi Ramës sot, sepse nesër do të jetë vonë për të gjithë, edhe për Shqipërinë”, shkruan Nard Ndoka.

Më shumë

spot_img
spot_img