Tirana
scattered clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
40 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

Hipur mbi motorr dhe tatuazh në krah, Ingrit Gjoni: Ky është dashuria ime (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë
spot_img
spot_img