Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
55 %
3.6kmh
0 %
Mar
17 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Hipur mbi motor me bikini, Françeska Jaçe provokon imagjinatën e ndjekësve, publikon videon hot (Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Françeska Jaçe është e njohur tashmë për format e saj trupore bombastike dhe nuk e ka aspak problem që t’i nxjerrë në pah. Shpesh herë e shohim që në Instagramin e saj të publikojë foto dhe video të nxehta ku provokon imagjinatën e ndjekësve.

Së fundmi, ajo është filmuar teksa i jepte motorit, e veshur me bikini të bardha që i ekspozojnë të pasmet bombastike dhe gjoksin.

Françeska shihet mjaft seksi dhe tërheqese dhe menjëherë ndjekësit e saj kanë lënë qindra komente ku komplimentojnë fizikun e modeles.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img