Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Hipotekat kërkojnë 26 drejtorë, Rama ka një mesazh të rëndësishëm për të gjithë aplikuesit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a6d8b36f1bcf53cab6e5030d7dbfd4ab

Pak ditë më parë ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj shpalli 26 vende vakante për drejtues në zyrat e hipotekave në thuajse të gjithë vendin.

Këtë mesazh e ka përsëritur edhe kryeministri Rama mëngjesin e sotëm dhe jep një mesazh të rëndësishëm për të gjithë ata që duan të aplikojnë. Rama sqaron se afati i fundit për aplikime është data 25 tetor.

“MIRËMËNGJES dhe ju uroj një ditë të mbarë me nxitjen që të merrni pjesë në konkurimin e hapur për vendet vakante të Regjistruesve në 26 Zyrat Vendore të Regjistrimit të Pasurive të Paluajtshme.

Për të gjithë të interesuarit, afati i fundit i aplikimit është data 25 Tetor dhe për t’u njohur me kushtet e kriteret e kandidimit në këtë proces të radhës transparent të konkurrimit publik, të bazuar në parimin e meritokracisë, mjafton një klikim në: www.drejtesia.gov.al”, shkruan Rama. 

 

22448270_10155220459581523_5434031776329568114_n.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img