Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
0.5kmh
90 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
15 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Hipën majë Piramidës, zhvishet dhe i vë flakën vetes. Policia ndërhyn shpejt (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Zhvishet majë Piramidës dhe i vë flakën vetes. Policia ndërhyn shpejt. Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në bulevardin ‘’Dëshmorët e Kombit’’, ku një i moshuar, i quajtur Qazim Gapi është zhveshur, është lyer me benzinë dhe ka nisur t’i vërë  flakën vetes.

I moshuari nuk ka lejuar askënd të afrohet, por policia ka arritur të ndërhyjë, duke e shpëtuar nga vdekja.

I moshuari është dërguar me urgjencë në spital. Ai është jashtë rrezikut nga vdekja, por policia po heton për arsyen pse ndërmori aktin e rëndë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img