Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
44 %
1kmh
40 %
Enj
13 °
Pre
11 °
Sht
10 °
Die
7 °
Hën
7 °
E enjte, 2 Shkurt, 2023

Himara dhe Rubiku, binjakët e çiftit nga Kosova vijnë në jetë në Maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një çift i ri nga Kosova kanë zgjedhur Tiranën për të sjell në jetë fëmijët e tyre. Mund të jetë dhe e rastësishme pasi Himara dhe Rubiku nuk kanë qëndruar 9 muaj në barkun e nënës, por kanë ardhur në jetë më herët.

Kështu kanë vendosur t’i quajnë prindërit dy binjakët e lindur në Maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”, Himara për vajzën dhe Rubik për djalin.

Më shumë


spot_img

spot_img