Tirana
clear sky
37.5 ° C
37.5 °
37.5 °
20 %
2.1kmh
0 %
Pre
36 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Hillary kap “mat” Bill Clinton duke ‘i ngulur sytë’ Ivankës, reagimi i saj është i pabesueshëm (Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a6398f861f9dec9731110b6cbe0f2de0

Nuk ishte vetëm presidenti Donald Trump në fokusin e kamerave gjatë ceremonisë së betimit, por edhe paraardhësit e tij, siç është rasti i kësaj video ku protagonistë janë Bill dhe Hillary Clinton.

DailyMail shkruan se Billi i ka ngulur sytë për një kohë të gjatë te vajza e madhe e Trump, Ivanka, por nuk ka qenë vetëm kamera ajo që ka kapur këtë moment, por edhe bashkëshortja e tij, Hillary.

Ish-sekretarja e shtetit ishte duke qeshur me Michelle Obaman kur ka kthyer kokën dhe ka parë se burri i saj nuk e kishte mendjen te ajo që po ndodhte në skenë, por diku tjetër.

Hillary nuk reagoi deri sa Bill e kuptoi vetë që ishte kapur mat. Në fund, ish-zonja e parë rrotullon sytë dhe bën një të qeshur ironike njësoj sikur ajo që sapo pa nuk ishte hera e parë për të.

Lexo edhe: Jo Melania, por kjo vajzë do të jetë “Zonja e Parë” e SHBA gjatë presidencës së Trump

3C54533500000578-0-Ivanka_accessorized_her_white_coat_with_an_American_flat_pin_on_-a-16_1484941527858.jpg

Screenshot_9_copy.png

*Çifti Clinton duke u takuar me Ivanka Trump

[iframe allowfullscreen frameborder=”0″ width=”560″ height=”500″ scrolling=”no” id=”molvideoplayer” title=”MailOnline Embed Player” src=”http://www.dailymail.co.uk/embed/video/1396673.html” ]

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img