Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
59 %
0.5kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
9 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Hila: Jo çdo bidon me markën ‘Made in Kosova’ mund të dekretohet ministër i Jashtëm

spot_img

Lajme të ngjashëm

Publicisti dhe ish-diplomati Dritan Hila ka komentuar  mosdekretimin e Gent Cakaj nga Presidenti, Ilir Meta.

Duke ju referuar gjithë argumenteve të Ilir Metës, por edhe figurës shumë të diskutueshme të Cakajt dhe mungesës së përvojës në Kosovë dhe në Shqipëri, Hila ka reaguar shumë ashpër.

‘Jo çfarëdo bidoni me markën “Made in Kosova” mund të dekretohet për ministër i Jashtëm’, shkruan  Dritan Hila.

Më shumë


spot_img

spot_img