Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
spot_img

Hidhet nga spitali në Vlorë pacientja 50-vjeçare, policia jep detajet e para

spot_img

Lajme të ngjashëm

1373bbc4282bdc894388b46ef7287ffa

Një ngjarje e rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në qytetin e Vlorës.

Bëhet me dije se një 50-vjeçare është hedhur nga spitali psikiatrik i qytetit.

Shtetesja me inciale H. Xh., 50 vjeçe, është transportuar me urgjencë në spital dhe ndodhet në gjëndje të rëndë shëndetsore.

Njoftimi i Policisë Vlorë:

Më datë 01.02.2021, rreth orës 09:10, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia e spitalit psikiatrik, shtetasja H. Xh., 50 vjeçe, e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve, në gjendje të rëndë shëndetësore.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img