Tirana
clear sky
17 ° C
17 °
17 °
45 %
3.6kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
spot_img

Hidhen shishe molotov në qendrën e vaksinimit në Itali

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Itali, ku disa persona kanë sulmuar qendrën e vaksinimit në Morelli të Brescias.

Mediat italiane raportojnë se disa persona të paidentifikuar kanë hedhur dy shishe me lëndë djegëse në drejtim të qendrës së vaksinimit.

Bëhet me dije se si pasojë e këtij aksidenti fatmirësisht nuk ka pasur persona të lënduar por vetëm dëme materiale.

Autoritetet italiane kanë nisur hetimin dhe po punojnë për zbardhjen e autorëve duke hapur edhe kamerat e sigurisë që ndodhen përreth.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img