Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1.5kmh
40 %
Hën
7 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Hetimet e përbashkëta, përfaqësues të SPAK vizitë në Itali, çfarë pritet të diskutohet

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Përfaqësues të SPAK janë nisur për një vizitë në Romë të Italisë ditën e sotme

Bëhet me dije se përfaqësuesit e SPAK që kanë udhëtuar drejt Italisë janë Dritan Prençi, Vladimir Mara, zv.drejtuesi i SPAK, Altin Dumani dhe Klodian Braho.

Mësohet se përfaqësuesit e SPAk do të zhvillojnë një takim me autoritetet italiane, ku do të flitet për bashkëpunimin e përbashkët në lidhje me grupet kriminale të trafikut të drogës dhe të pastrimit të parave.

Kujtojmë që prej disa ditësh SPAK ka ndërmarrë disa aksione, ku janë arrestuar zyrtarë dhe ish zyrtarë të lartë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img