Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022
spot_img

Hetim i ish krerëve të ARRSH, ‘bomba’ e Hoxhës: Mund të jetë ish ministri i Ramës për burg

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetari Artan Hoxha shprehet se hetimet për sih krerët e Autoritetit Rrugor Shqiptar, Andi Toma dhe Dashamir Xhika, nëse janë serioze mund të çojnë edhe në burgosjen e “ndonjë ish ministri” të qeverisë Rama.

albsig

Deklarata e Hoxhës në emisionin “Studio e Hapur”:

Hoxha: Nëse hetimet përparojnë. E thashë edhe më parë, nëse do ketë hetim serioz do të ketë edhe rezultat serioz. Mund të jetë për burg ish ministër në qeverinë Rama.

Vasili:Haxhinasto është i LSI-së

Hoxha: Si funksiononte qeveria, me këtë lagjen këtej s’merrem unë

Vasili: Ti po thua që përgjegjësinë edhe për ministrat e LSI-së e ka Edi Rama?

Hoxha: Sigurisht

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img