Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
66 %
3.1kmh
90 %
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
13 °
Hën
11 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Hera e parë pas 3 muajsh, asnjë viktimë në 24 orët e fundit nga COVID-19 në këtë shtet

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

925083d4c881ca8374cc8ddd5f3d4d34

Për herë të parë pas 3 muajsh Japonia nuk ka regjistruar asnjë viktimë në 24 orët e fudnit nga COVID-19.

Viktima e parë në Japoni u shënua në 6 mars, para se pandemia të përhapej në të gjitha qytetet japoneze.

38 ishin rastet e reja në 24 orët e fudnit, ndërsa në total Japonia ka konfirmuar 17.886 raste dhe 929 viktima nga COVID.

Ndërkohë shifra totale e të infektuarve në të gjithë botën ka shkuar mbi 7 milion, ndërsa ka patur mbi 400 mijë të vdekur.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img