Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
4.1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Hera e dytë që i vendosin tritol në shtëpi në Fushë-Krujë, kryefamiljari: Shkak, një miqësi e prishur, nuk kam konflikte me askënd tjetër

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

55db76ed2d70c6e71fe008813259fc04

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me shpërthimin me eksploziv që ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në fshatin Halil të Fushë-Krujës.

Lënda plasëse ka shpërthyer në banesën e shtetasit Arben Pllumi dhe kjo ishte hera e dytrë që i ishte vënë tritol.

Kryefamiljari është shprehur se dyshon se shkak mund të jetë një miqësi e prishur më shumë se dy vite më parë, ndërsa shton se nuk ka konflikte me askënd tjetër.

Nga ngjarja fatmirësisht nuk ka pasur të lënudar, pasi Pllumbi  bashkë me vajzën 22-vjeçare dhe djalin 18-vjeçar, prej disa kohësh jetojnë në shtëpinë e vëllait në Krujë pasi ka nënën e sëmurë.

Policia ka shoqëruar disa persona që mund të kenë dijeni për ngjarjen.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img