Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
17 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Helmohen të rinjtë nga substanca E PANJOHUR, vdes adoleshentja, në gjendje të rëndë 14-vjeçari

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy të rinj janë helmuar dhe si pasojë ka humbur jetën një 15-vjeçare dhe një 14 vjeçar është në gjendje të rendë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Britani të Madhe, në Devon, dhe mësohet se të rinjtë kur ndodhi helmimi kane qenë në rrugë. Dyshimet e para janë se helmimi mund të ketë ardhur nga ndonjë substancë e panjohur nëpërmjet ajrit.

Autoritetet britanike kanë bërë thirrje çdo qytetar që mund të ketë dijeni, të kontaktojë me policinë. Ndërkohë, pritet përgjigjia e analizave për të përcaktuar shkaqet e vdekjes. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img