Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Die
31 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Helmohen 8 qen në një qendër për kujdesin e kafshëve në Vlorë, aktivistja: Nesër do niseshin në Itali, do adoptoheshin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë është shënuar në një qendër për kujdesin e kafshëve në Vlorë, ku janë helmuar dhe kanë ngordhur 8 qen.

Bëhet me dije se 8 qen janë helmuar, teksa mësohet se në shesh është gjetur mish i grirë.

Ka qenë aktivistja Entela Guberaj, e cila ka publikuar pamjet e rënda, ku shihen qentë e ngordhur. Ajo në videot që ka publikuar dëgjohet duke qarë, teksa në postimin e saj shkruan se qentë do niseshin për në Itali, pasi do adoptoheshin nga familje italiane.

Më shumë

spot_img
spot_img