Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
30 %
1kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Helmimi i 24 punonjësve fasone, reagon KSSH: Autoritetet fshehin përgjigjen e analizave, e papranueshme

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Konfederata e Sindikatave të Shqipërise ka kërkuar hetim të kushteve të punës dhe pagesës, situatën e respektimit të kontratës së punës dhe zbardhjen e mbrojtjes ligjore apo sociale, por këto kërkesa janë përballur me heshtjen e organeve shtetërore që mbahen me taksat e shqiptarëve.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img