Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
0.5kmh
75 %
Die
22 °
Hën
20 °
Mar
18 °
Mër
19 °
Enj
18 °
E diel, 24 Tetor, 2021
spot_img

Helikopteri i FA shpëton pasagjerët e bllokuar me furgon në lumin Vjosa

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një helikopter i Forcave të Armatosura ka bërë të mundur shpëtimin e tre pasagjerëve të bllokuar me një furgon udhëtarësh në lumin Vjosa.

Furgoni u rrëmbye nga prurrjet e shumta të lumit në zonën e njohur si Bishti i Malit në Selenicë.

Menjëherë Forcat e Armatosura dhe policia e shtetit u angazhuan për t’iu ardhur në ndihmë tre personave.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img