Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
30 %
5.1kmh
0 %
Mar
1 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 25 Janar, 2022

“Helikopter”, pasi i vendosi epitet organit gjenital të Valonit, DJ PM ja “plas” në fytyrë Einxhelit: S’të vjen turp nga vëllai që të shikon

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Einxhel Shkira është një nga Vip-at të cilët i kanë tazuar ujrat brenda në shtëpi. Që prej ditë së parë në “Big Brother”, ajo ka shkaktuar debate të forta duke u kthyer kshu një konkurrente tepër e fortë.

Së fundmi ajo ka debatuar ashpër me Dj Pajtim Krasniqi, i cili I ka përmendur vëllain.

Einxhel ka qenë duke folur me vajzat e tjera, për sjelljet e Valonit dhe kanë përmendur edhe organin e tij gjenital, duke e quajtur ‘helikopter’.

Për DJ kjo bisedë nuk ishte aspak e hijshme i cili iu dejtua Einxhelit se duhet të kishte turp pasi vëllai i saj po e shikonte.

“Vëllai im e ka të qartë që s’jam e virgjër. Asnjë këtu brenda s’është e virgjër dhe ne s’po flasim hijshëm”, tha ajo.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img