Tirana
few clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
60 %
2.6kmh
20 %
Mër
18 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

“Hë si u gdhive xhaxha?”, i moshuari “kapet mat” nga policët, teksa vadiste hashashin në tokën e tij (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një i moshuar është zënë në befasi, nga vizita e papritur e policëve teksa po ujiste bimet narkotike në tokën e tij.

Ai u kap “mat” nga punonjësit e policisë, ndërsa ishte duke vaditur bimët me hashash, të mbjella në një tokë dierrë pranë shtëpisë, në jug të vendit.

Sapo ka parë punonjësit e policisë, i moshuari ka hedhur zorrën e ujit në tokë, por këta të fundit e pyesin “hë si u gdhive”.

Pas kësaj ai është shoqëruar në komisariat, si dhe është bërë asgjesimi i bimëve narkotike.  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img