Hapësire reklamuese

Aktualitet

“Hë si u gdhive xhaxha?”, i moshuari “kapet mat” nga policët, teksa vadiste hashashin në tokën e tij (VIDEO)

Shkruar nga Newsbomb
“Hë si u gdhive xhaxha?”, i moshuari “kapet mat”

Një i moshuar është zënë në befasi, nga vizita e papritur e policëve teksa po ujiste bimet narkotike në tokën e tij.

Ai u kap “mat” nga punonjësit e policisë, ndërsa ishte duke vaditur bimët me hashash, të mbjella në një tokë dierrë pranë shtëpisë, në jug të vendit.

Sapo ka parë punonjësit e policisë, i moshuari ka hedhur zorrën e ujit në tokë, por këta të fundit e pyesin “hë si u gdhive”.

Pas kësaj ai është shoqëruar në komisariat, si dhe është bërë asgjesimi i bimëve narkotike.  

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese