Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
32 %
3.6kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
17 °
Die
17 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

“Hë moj më gjuaj, gjuaj”, plas SHERRI mes Oltës dhe Efit, publikohet VIDEO

Lajme të ngjashëm

Si çdo ditë tjetër dhe mbrëmjen e kaluar gjatë “Prime-s” nuk kanë munguar tensionet brenda shtëpisë së Big Brother Vip. E sigurisht protagoniste do të ishte aktorja Olta Gixhari, por kësaj here jo me Luizin, por me Efin.

Të dyja vajzat nuk shkojnë mirë dhe gjatë gjithë kohës hedhin kunja drejtim njëra-tjerës dhe kundërshtohen në çdo moment.

Teksa ishin duke u transmetuar reklamat gjate Prime-s, debati mes Oltës dhe Efit degradoi ku në një video të publikuar në rrjet shihet teksa aktorja i drejtohet ish-konkurrentes së Përputhen duke i thënë: Hë moj më gjuaj, më gjuaj, gjuaj, gjuaj pra, ke frikë?

 

 

Më shumë