Tirana
scattered clouds
17 ° C
17 °
17 °
72 %
2.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
21 °
E mërkurë, 5 Maj, 2021
spot_img

Hasjani ngatërrohet para Bashës: Unë dhe krejt shokët e mi do të votojmë PS-në

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka qenë ditën e sotme në Has ku ka mbajtur një fjalim përpara dhjetrave qytetarëve.

Në fund të fjalimit, foli edhe një socialist i zhgënjyer nga Edi Rama.

Ai kishte me vete kartën e PS-së dhe donte të thoshte se nuk ka për ta votuar më. Por, si duket përpara Bashës është emocionuar dhe tha se ai me thë gjithë shokët e tij do të votojë Partinë Socialiste.

“Për 30 vite nuk e kam votuar kurrë PD-së, por sot, jo sot po me 25 prill do votojmë.

Unë dhe krejt shokët e mi do të votojmë PS-në”,- tha qytetari nga Hasi.

Më pas Basha i mori mikrofonin dhe i tha që me 25 prill të votojë ndryshimin dhe numrin  në listë.

HAS
has 2
spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img