Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
58 %
2kmh
0 %
Mër
22 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
Die
20 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Harta e gripit për Europën, ja sa rrezikohet Shqipëria (Foto)

spot_img

Lajme të ngjashëm

11ac1cac17e7962dd7c097ac1f08df70

Organizata Botërore e Shëndetësisë dhe Qendra Europiane e Parandalimit të Kontrollit të Sëmundjeve kanë publikuar hartën e rrezikshmërisë nga virusi i gripit për vitin 2018.

Në vendin tonë rreziku është i ulët por mbetet i mesëm në shumë vende fqinje dhe të rajonit si Italia dhe Mali i Zi.

werft3w4g4g4g4g.jpg

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img