Harruan se ishin live në Instagram, shefi dhe punonjësja filmohen duke bërë seks në zyrë (VIDEO +18)

Publikuar tek: bota, më 18:09 06-05-2019 Harruan se ishin live në Instagram, shefi dhe punonjësja filmohen duke bërë seks në zyrë (VIDEO +18)

Në Kinë në qytetin e Guanzhou shefi i Industrisë Elektrike si dhe një punonjëse janë shkarkuar nga detyra pas videos së publikuar në rrjetet sociale ku ata kryenin marrëdhënie seksuale.

Sipas The Mirror, shefi kishtë lënë kamerën e telefonit e tij të hapur ‘live’ në Instagram dhe në kohën që ata bënin seks mijëra përsona i panë live.

Videoja u fshi menjëherë nga Instagrami, po disa përdorues e regjistruan dhe e kanë hedhur në internet duke bërë xhiron e mediave në të gjithë botën.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Indi/ Banjot publike më të veçanta që mund të keni parë ndonjëherë
Çdokush mund ta mbjellë në shtëpi, ky shtet europian pritet të zyrtarizojë përdorimin e kanabisit »
Article Logic
Execution time: 0.01162314414978
array(1) { ["section"]=> string(103) "harruan-se-ishin-live-ne-instagram-shefi-dhe-punonjesja-filmohen-duke-bere-seks-ne-zyre-video-18-163212" }