Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Harron të dashurën jashtë, Kledi shpreh interes për Beatrix Ramosajn: E pëlqej, doja ta njihja pak më shumë

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Vëllai i madh i ka dhënë mundësinë e një darke Kledit, pasi ishte i preferuari i publikut. Ai zgjodhi që këtë darkë ta shijonte me Beatrix Ramosajn.

Por duket se Kledi ka një pëlqim për të, pasi në një bisedë me Donaldin dhe DJ PM ka thënë se ka dëshirë ta njohë këngëtaren dhe pak më shumë.

“E pëlqej, doja ta njihja pak më shumë. Do t’ia lë kohës” është shprehur ai, teksa teleshikuesit janë habitur nga kjo deklaratë.

Kjo pasi vetë Kledi ka treguar pak javë më parë se ishte në një lidhje me një vajzë gjermane. Madje e dashura e tij pak ditë më parë në një intervistë për “Shqipëria live ”tha se kishin 6 vite të lidhur bashkë.

“Nuk e shoh me aq dëshirë të madhe, natyrisht, por ai është Kledi, është i dashur, më i dashur seç duhet, por nuk jam xheloze për këtë, sepse e di se si është Kledi,” tha ajo.

Ndërsa kur banorët kanë pyetur Beatriksin nëse i pëlqen Kledi ajo tha “jo” sepse nuk është tipi i saj.

Mbetet për të parë sesi do e marrë ketë lajm e dashura gjermane e Kledit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img